Na festivalu Jičín - město pohádky může najít každý své místo

 

Přípravy letošního již 32. ročníku festivalu Jičín – město pohádky, který se uskuteční 13. – 17. září 2023,  jsou v plném proudu. Chystá se mnoho rozličných divadelních i hudebních vystoupení, dílen a workshopů, čtení a hraní, prostě radovánek všeho druhu. K tomu aby festival mohl být realizován je potřeba však velké pomoci. Festival pořádá Nadační fond Jičín – město pohádky za podpory Města Jičína, Královéhradeckého kraje, sponzorů a partnerů, škol, zájmových kroužků a klubů a pomocníků. Cílem Nadačního fondu v tomto roce je, abychom festival utvářeli všichni. Chceme dát prostor nejen dětem ale i těm, kteří chtějí přiložit ruku k dílu. Na realizaci je potřeba mnoho rukou, mnoho nohou ale i hlav. Jsme velice rádi za každou pomoc a vítáme nápady, se kterými k nám můžete přicházet. A jak se můžete zapojit? 

Jste-li školou či zájmovým ať už sportovním či kreativním kroužkem, přihlaste se se svou aktivitou a prezentujte své žáky a to, co děláte. Přihlášky na vystoupení a jiné aktivity můžete zasílat na prihlasky@pohadka.cz

Chcete nám pomoci jako dobrovolník? Vzít si na starost nějakou aktivitu či dílnu pro děti? Pak nás neváhejte kontaktovat na prace@pohadka.cz. Čím více nás bude, tím hezčí festival připravíme. Pomoc potřebujeme i s přípravami, staňte se součástí našeho tvořivého týmu a připravíme dětem pohádku. 

Máte jiný nápad jak se zapojit? Chcete nám darovat materiál do dílniček, své výrobky, či nás finančně podpořit? Pište na pohadka@pohadka.cz

Prostor je i pro tvořilce a umělce. Nadační fond vyhlásil VÝTVARNOU VÝZVU na téma Pohádkové oKouzlení aneb Kouzla kolem nás, v pohádkách i mimo ně. Nechme se okouzlit! Více o soutěži se dozvíte na www.pohadka.cz. Zúčastnit se může skutečně každý bez ohledu na věk. 

Tvořte s námi pohádku.