Expres Broumovský poutník

Poutníci a poutnice!
Vyrazte s námi na cestu speciálním vlakem z Hradce Králové do Broumova (a zpět)!
Broumov doputoval coby nejmenší kandidát do finále soutěže o titul Evropské hlavní město kultury a letos v červnu se rozhodne, zda město titul získá nebo připadne Českým Budějovicím.
Poutnická cestovní kancelář vypravuje ve spolupráci s festivalem Rock for People speciální vlak z Hradce Králové do Broumova a zpět. Vyrazte na půldenní výlet expresem Broumovský poutník a zažijte, jak se chystá Evropské hlavní město kultury!
 
>Program postupně doplňujeme:
Na palubě vlaku se můžeme těšit na koncert Jakuba Cermaqua (sólo), mikromagii v podání Tomáše Podzimka, pohádkový workshop, anebo čtení a vyšívání s Divou bábou alias Ilonou Mach a Kateřinou Zelingerovou.
V Broumově na vás čeká odpočinková zóna Poutnické cestovní kanceláře v klášterní zahradě, kde si můžete poslechnout koncert mladé broumovské kapely Lavutara, trio CaféBaret, vyrobit si poutnický odznak z recyklovaných materiálů nebo si zajammovat na upcyklované hudební nástroje pod vedením RecyUpcy Cirkulárního centra Jaroměř.
>> Praktické informace:
Kapacita je omezena. Nenechte si tedy utéct své vstupenky a kupte si je co nejdřív! Najdete je na GoOut a odkaz na vás čeká o pár řádků výš!
Vlak vyjíždí ze stanice Hradec Králové hlavní nádraží v 9:45, zpět z Broumova odjíždí ve 14:30 a vrací se v 16:15 na Hradec Králové hlavní nádraží. Na palubě je možné koupit drobné občerstvení a pochutiny, platba je možná pouze v hotovosti.
Návštěvníci festivalu Rock for People mohou počítat s kyvadlovou dopravou z festivalového areálu na nádraží a po návratu zpět.
Broumovský poutník je společným počinem Broumova 2028, festivalu Rock for People, Královéhradeckého kraje, Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu, Nadačního fondu Jičín – město pohádky a RecyUpcy Cirkulárního Centra Jaroměř.