UŽ TO MUSÍ VEN 🙂

Ještě čtvrt roku, už jen tři měsíce nám zbývají do začátku letošního festivalu. Jako kdyby si ten čas nasadil sedmimílové boty 🙂 Mnoho práce je za námi a mnoho ještě před námi, abychom vám mohli nabídnout pohodový a pěkný festival plný smíchu a radosti. A na co se můžete těšit?

–  pohádkový průvod plný masek, vystoupení škol a souborů pohádkové dílny, řemesla, kouzla, trh, autorská čtení, herna na náměstí, workshopy, kolobrndění, průvod se světýlky, vláček po městě, pelášení v lipách, kolotoče u zimáku, dobové atrakce, prezentace našich partnerů…

KONCERTY: na festivalu vystoupí přes 33 různých hudebních těles a umělců, ať amatérských tak profesionálních. Těšit se můžete na jména jako Bombarďák, Matěj Plšek, Hm…, Pavel Calta, Voxel, Roman Tomeš, Brass Avenue, Tcheichan, Karol a Kvído, Super Hero Killers a další.

DIVADLA A VYSTOUPENÍ: na festivalu uvidíte více jak 24 divadelních či kouzelnických vystoupení. Uvidíte například Richarda Nedvěda, Tomáše Podzimka, Buchty a loutky, Loutky bez hranic, Toy Machine, Naivní divadlo, Divadlo B, Kejklíř, Český kouzelnický svaz a další.

 

Tím vším však náš výčet ještě nekončí, toto a mnoho dalšího si letos budete moci užít v rámci kouzelného 32. ročníku festivalu Jičín – město pohádky. Pojďte se těšit s námi 🙂