Logo Festival Jičín Město pohádky

V Jičíně to pořádně rozšlapeme!

V rámci festivalu Jičín - město pohádky budou mít účastníci poprvé možnost vyzkoušet si speciální šlapací čtyřkolky a také si na nich zazávodit. V areálu zámecké zahrady nedaleko Valdštejnova náměstí vyroste závodní dráha, na které si budou moci změřit své síly nejen děti, ale také jejich rodiče. Šlapadla BERG budou připravena hned v několika kategoriích. Nejmenší děti ve věku od 3 let do 6 let budou závodit na juniorských „buddynách“, mládež a dospělí změří své síly v kategoriích 6-12 let a 13-99 let. A závodit může opravdu každý, protože díky flexibilní konstrukci se do pedálů mohou opřít i subtilní dívky a velcí chlapi. Maximální nosnost je totiž 130 kg.

Pro ty nejlepší jsou pak v jednotlivých kategoriích připraveny zajímavé a hodnotné ceny, které věnovaly firmy PIM24.cz a Rajhracky.cz. V sobotním závodě se v kategorii Junior pojede o hlavní výhru šlapadlo JEEP Junior v hodnotě 9500 Kč.

Zveme tedy všechny malé i velké na soutěžní klání a těšíme se na viděnou v termínu od 7. do 11. září. 2016 na dráze BERG.  Více informací na www.pim24.cz nebo www.pohadka.cz.

A pro ty co si chtějí zaskákat bude připraveno několik trampolín. Některé jste možná ještě ani neviděli...

Patron festivalu

„Celý život se odvíjí od dětství.
A pokud máte krásné, hezké dětství,
tak nic nebrání tomu,
abyste měli krásný a hezký život.”

šupem nahoru